Uranus Logo

CO VÁM NABÍZÍME?

031100_concrete-pour-19

Betony dle ČSN EN 206 - 1

Hlavní důraz normy byl položen na kvalitu betonu a jeho trvanlivost, tedy ne pouze na pevnost. Znamená to, že rozhodujícím kritériem pro volbu minimální požadované pevnostní třídy betonu bylo ve většině případů prostředí, ve kterém byl beton umístěn.

ZOBRAZIT CENÍK
Snímek obrazovky 2015-12-16 v 2.11.59

Směsi pro stavbu vozovek

Pro výstavbu dopravních komunikací vyrábíme silniční betony. Jsou pokládané ve dvou nebo v jedné vrstvě. U silničních betonů je důležitá odolnost vůči mrazu, chemickým posypům a pevnost.

ZOBRAZIT CENÍK
Snímek obrazovky 2015-12-16 v 2.12.59

Betony pro průmyslové podlahy

Podlahové konstrukce jsou jednou z nejdůležitější součástí pozemních staveb. Dle Vaší poptávky Vám vypočítáme nosnost podlahy, odolnost proti obrusu a chemickému působení, protiskluznost apod.

ZOBRAZIT CENÍK

NEVÍTE SI RADY?

Nebojte se nám zaslat online poptávku a my Vám vše vysvětlíme a naceníme.

FOTOGALERIE

ONLINE POPTÁVKA


O NÁS

b8bd4728-8aa2-41e0-87e7-cd8bf833f350

Firma byla založena před 25-ti lety Karlem Drybčákem. Provádíme výrobu a rozvoz betonu a betonových výrobků, čerpání betonu, vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravu,  zemní a manipulační práce. Ceníky betonů zašleme na požádání e-mailem.

Na výškové stavby a nedostupná místa zabezpečíme dodávku betonu vlastním čerpadlem betonů. Po dohodě se zákazníkem je možné pracovat po pracovní době, v sobotu i v neděli. Technologie výroby využívá tenzometrické váhy pro přesné dávkování jednotlivých složek, ale i další progresivní prostředky a techniku s cílem dosáhnout co nejvyšší kvality. Firma získala certifikaci systému řízení jakosti. Na požádání zašleme certifikát výrobku a prohlášení o shodě dle „S“ 13 zák. 22/1997 Sb.